fbpx
Адреса:

с. Солонка, вул. Людкевича, 8/24

Робочий графік:

09:30-19:00, Пн-Сб

Контактні дані:

+38 097 649 08 00, +38 063 864 55 58

ЯКОВИНА ВІТАЛІЙ
ОЛЕКСАНДРОВИЧ

Лікар клініки

Закінчив ЛНМУ ім Данила Галицького у 2009 році.
Приватна стоматологічна практика з 2010 року.
Член асоціації пародонтологів України

Професійне кредо:

“Виконуй свою роботу ідеально, або не виконуй взагалі”.

Фахівець в таких сферах:

Естетична стоматологія ( цифровий дизайн посмішки, реставрація зубів прямим (композитні вініри, художня реставрація нано-гібридними композитами) і не прямим (керамічні вініри, вкладки, накладки, коронки) методами.

Пародонтологія ( діагностика та лікування захворювань пародонту не хірургічним методом, таким як закритий кюретаж в поєднанні з системою Vector, підготовка та ведення пацієнтів до і після хірургічного лікування пародонту).

Ендодонтія ( лікування та перелікування кореневих каналів будь-якої складності, зокрема розпломбування резорцинених зубів, видалення зламаних інструментів, закриття перфорацій).

Ортопедична стоматологія (діагностика, лікування, відновлення естетики та функції за допомогою цільнокерамічних вінірів та безметалевих цирконієвих та e.max Press коронок, як на власних зубах так і на імплантатах. При протезуванні на власних зубах застосовує малоінвазивні методики, які дозволяють не депульповувати живі зуби. В своїй практиці використовує метод цифрового дизайну посмішки, за допомогою якого пацієнт до початку лікування може побачити, як буде виглядати його посмішка після лікування).

Регулярно підвищує та вдосконалює свій рівень знань та навиків на міжнародних конгресах, конференціях і майстер-класах.

Учасник таких курсів: