fbpx
Адреса:

с. Солонка, вул. Людкевича, 8/24

Робочий графік:

09:30-19:00, Пн-Сб

Контактні дані:

+38 097 649 08 00, +38 063 864 55 58

Ми надаємо Вам висококваліфіковані послуги на сучасних обладнаннях, сертифікованих у Німеччині, Італії та Японії!

Медичний туризм

Діяльність, пов’язана з організацією медичного обслуговування пацієнтів далеко за межами місця їх постійного проживання. Причому пацієнти можуть їздити в медичні заклади як усередині країни (внутрішній медичний туризм), так і далеко за кордон (міжнародний медичний туризм).

Професійна гігієна ротової порожнини

Від стану ротової порожнини залежить здоров’я всього організму. Крім того, здорові ясна і зуби позитивно впливають на престиж, успіх та настрій людини. Зберегти зуби і ясна здоровими – справа реальна. Для цього потрібно проводити регулярну санацію ротової порожнини та професійну гігієну.

Естетична стоматологія

Поєднання мистецтва, науки, стилю та найвищого професіоналізму для створення Вашого індивідуального та неповторного образу. Ваша усмішка – запорука Вашого благополуччя, успіху та краси. Ми чекаємо Вас, і готові зробити вашу посмішку бездоганною!

Терапевтична стоматологія

Терапевтична стоматологія, як правило, є першим кроком при відвідуванні стоматологічної клініки та плануванні майбутніх заходів і процедур по оздоровленню ротової порожнини.

Ортопедична стоматологія

Напрямок стоматології, який включає в себе діагностику і лікування порушень цілісності зубо-щелепної системи та займається відновленням функції жувального апарату при відсутності одного, декількох або повній відсутності зубів, відтворенням жувальної ефективності при стиранні і зміні положення зубів, також корекцією форми і кольору для забезпечення більш естетичного вигляду вашої усмішки.

Хірургічна стоматологія

Передові безболісні методики лікування запущених захворювань ротової порожнини. Коли терапевтичне лікування безсиле, тоді і приходить час для хірургічної стоматології. Сьогодні хірургія в стоматології використовує передові, максимально щадні рішення для
безболісного лікування і видалення зубів. Всі ці процедури спрямовані на збереження здорового зуба або його частини – повне видалення крайній захід. 

Пародонтологія – лікування ясен і кісткової тканини

Запальні процеси призводять до руйнування ясен і, як наслідок – до випадання зубів. Ми проведемо детальну діагностику стану Вашої ротової порожнини та усунемо запалення ясен, рухливість зубів, використовуючи скейлинг і пластику ясен.

Дентальна імплантація

Імплантат являє собою штучний корінь, який встановлюється в кісткову тканину замість втраченого пацієнтом зуба. В стоматології використовуються титанові зубні імпланти, та зрідка з діоксиду цирконію. Завдяки феноменальній здатності титану до приживлення в кістковій тканині, він більше 50 років використовується у практиці стоматологічного протезування.

Ортодонтія

Ортодонтичне лікування надасть Вам можливість не лише з щирою посмішкою зустрічати всі радості та подарунки життя, а додасть впевненості у собі та забезпечить здоров’я як зубів, так і всього організму.

Дитяча стоматологія – PRECISION дітки

Окреме місце у нас займає лікування дітей. Як важливо, щоб у дитини були міцні і здорові зуби, проте не менш важливо, щоб малюк із самого дитинства не відчував страху перед стоматологічним кріслом. Ось чому ми приділяємо велике значення створенню контакту між лікарем і маленьким пацієнтом для подолання його страху перед візитом до стоматолога, проводимо навчання для дітей і батьків, мотивуючи і демонструючи, як правильно чистити зуби з використанням наочних засобів та муляжів. 
Дитячі лікарі нашої клініки мають великий досвід спілкування навіть з самими маленькими пацієнтами. А в поєднанні зі знанням новітніх методик діагностики та лікування, а також, маючи в своєму розпорядженні найсучасніші матеріали і устаткування, вони завжди готові надати якісну і кваліфіковану допомогу Вашій дитині.

Естетична стоматологія

Поєднання мистецтва, науки, стилю та найвищого професіоналізму для створення Вашого індивідуального та неповторного образу.

Протезування

Відновлення анатомічної форми зубів з урахуванням функцій зубо-щелепної системи, а лікар-стоматолог-ортопед – це творець в повному розумінні цього слова, він творець посмішки людини, дикції, естетики та її настрою.

Послуги з профілактики та лікування зубів

Лікування карієсу, каналів, нервів і пломбування

Фахівці з досвідом більше ніж 5 років без болю і дискомфорту проведуть лікування зубів каналів, нервів і карієсу, використовуючи сучасне німецьке обладнання. Використовуємо швейцарські пломби з підвищеним терміном служби до 5 років.

Дбайливо очистимо зуби від нальоту за 1 відвідування

Професійне чищення зубів дозволить запобігти появі карієсу, кровоточивість ясен і потемніння зубної емалі. Використовуючи ультразвуковий скалер щадного впливу, лікар дбайливо і без пошкодження емалі видалить наліт, і Ваші зуби будуть чисті та гладкі.

Відбілювання зубів з повним збереженням емалі

Відбілювання проводиться за технологією Magic Smile з використанням американського обладнання, яке дозволяє відбілити зуби до 10 тонів, без пошкодження емалі та без підвищення чутливості, що забезпечено додаванням спеціального порошку – пероксид карбаміду. відновлення, корекції форми та кольору зубів

Протезування на імплантатах

Відновимо втрачений зуб або повністю зубний ряд, використовуючи імпланти Straumann (Швейцарія). Вони повторять форму і колір рідного зуба, при жуванні не викликають дискомфорту. Імплант зроблений з високоміцного матеріалу і прослужить до 20 років.

Протезування на кераміці

Протезування дозволяє відновити форму, вид і колір одного або декілька пошкоджених, або втрачених зубів. Протез повністю бере на себе всі функції натурального зуба і нічим не відрізняється зовні від сусідніх рідних зубів пацієнта. Термін служби більше ніж 10 років.

Керамічні та композитні вініри

За допомогою вінірів ховаються всі дефекти поверхні зуба, коригується форма і надається потрібний відтінок емалі. Вініри захистять Ваші зуби від карієсу, зроблять їх міцніше і прослужать до 20 років. А Ваша посмішка з вінірами завжди буде привабливою.

Делікатне і безболісне видалення зубів

Видалення проведе наш лікар, за плечима якого понад 10 років лікарської практики. Завдяки його майстерності та знеболюючим препаратам глибокої дії, ми гарантуємо, що процедура пройде без болю та ускладнень, а займе не більше 1 години. Для безпечного загоєння лунки зуба ми використовуємо колагенову губку.

Брекет-системи для вирівнювання зубів і виправлення прикусу

Елайнери

Елайнери практично не помітні на зубах при носінні. Показані для виправлення прикусу, вирівнювання зубів і усунення міжзубного простору. Максимально прості в догляді та не вимагають частих візитів до лікаря.

Лінгвальні брекети

Встановлюються з внутрішньої сторони зуба і допомагають вирівняти неправильно нахилені та нерівні зуби. Вимагають ретельного догляду в домашніх умовах.

Брекети

Надійні та ефективні за рахунок металевої основи. Використовуються для вирівнювання зубів і прикусу. Добре тримаються на зубах і легко очищаються.